Granat #4 Minerał

Kilka obszarów w Arizonie są dobrze znane ze starych wydobywalni granatu. Są to piękne jasnoczerwone chromowane kamienie z bardzo wysokim nasyceniem kolorów. Rdzenni Amerykanie odkryli je dawno temu i podziwiali ich kolor i piękno. Uważali, że są wyjątkowi, a czasami szykowali je do uroczystych grzechotników lub dali im jako żetony uznania.

Malachit łączy się w unikalny sposób. Jest znany jako kamień przemiany, ponieważ pomaga odkryć i wyleczyć ból emocjonalny, absorbując ból w sobie. Ma również tendencję do narysowania negatywnej energii i dysharmonii w sobie. Lapis łączy się z jaspisem jako sposobem na kontrolę jaspisu i ochronę wszystkich.

Właściwości granatu są bardzo zależne od chemii. Jego składniki są na ogół izotropowe. Jednakże obecność dużego Ca (wapnia) w granacie powoduje, że są one dwójłomne Może to być spowodowane szczepem, ale prawdopodobnie ma strukturalne wyjaśnienie. Granat jest prawie zawsze bliźniaczy i wyraźnie nie jest izotropowy pod mikroskopem.

Prawdopodobnie z powodu braku promocji niż rzadkości, są sprzedawane jako kamienie i koraliki. Skupiają się one na wydajności w domu; Doskonały dla każdego, kto pracuje w domu. Wzmacnia szczęście i zadowolenie. Te kamienie wibrują w bardzo wysokim tempie, co nadaje chęć pomocy innym i wzmacnia serce. Granat zwiększa również proces analityczny i racjonalny umysł. Uważa się że działa on przeciw depresyjnie oraz tłumi koszmary.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Granat #2 Minerał

Granat #3 Minerał

Granat #1 Minerał