Granat #1 Minerał

Wyprowadź swojego wewnętrznego lekkoatletyka na zewnątrz i ubierz go w najlepszy rodzaj energii oraz mocy wewnętrznych jakie istnieją.

W mitologii greckiej granat jest określany jako dar miłości i jest związany z wiecznością. Obecnie granat pozostaje darem miłości i jest tradycyjnie przyznawany na dziewiętnastą rocznicę małżeństwa. Może być również wykorzystany jako prezent na dwuletnie i sześć-letnie rocznice. Co więcej, granat jest symbolem szybkiego powrotu do siebie i oddzielnej miłości, ponieważ obdarzona granatem kobieta, zanim wyjedzie, zapewni swój szybki powrót. A to tylko dlatego, że otrzymała granat. Tak on działa. Dlatego granat może być dany umiłowanemu przed rozpoczęciem podróży, ponieważ uważa się, że leczy złamane więzy kochanków.

Granat znany jest również jako minera którego używa się w celu złagodzenia negatywnych bądź niszczących emocji i poprawy zaufania. Obniża wrogość, gniew, zazdrość i uprzedzenia i daje poczucie wolności. Te wszystkie cechy wydają się charakterystycznymi dla kamienia granatu jako charakteru polaryzacji, ale być może fakt, że energia granatu jest niekontrolowana i impulsywna ułatwia te uczucia odczuwać trzymając w ręce granat.

Granat i ametyst mogą korzystać ze swojej energii, aby wyzwolić te uczucia z ich systemu.

Znany jako kamień burzowy, ponieważ jest silnie związany z elementem burzowym. Kamień wzroku stymuluje trzecie oko. Wypisuje złudzenie oddzielenia się i pomaga usunąć uwarunkowania i warunki nałożone przez innych. Rozpuszcza uporczywe blokady i eliminuje zamieszanie. Wychodzi z obietnic dokonanych w poprzednich życiach, które zostały wprowadzone do Twojego obecnego życia.

Niektóre z najrzadszych kolorów granatu to kolorystyczne granaty, takie jak granat granatowy z Madagaskaru. Jest to kolorowy zmieniający się granat, który jest w kolorze niebiesko-zielonym w świetle dziennym i zmienia się na fioletowo-różowy w żarzącym się świetle. Większość kolorowych granatów ma kolory od zielonego do żółtego i brązowego przy świetle dziennym i zmieniają w żarzeniu światło na czerwone lub fioletowe kolory. Doprowadziło to do zmieniających kolorystyki granatów do często mylonych z aleksandrytem, który wcale nie jest rodzajem granatu.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Granat #2 Minerał

Granat #3 Minerał