Granat #2 Minerał

Położony w Azji Mniejszej z widokiem na piękne dziewiczy jezioro, z mil prywatnych tras narciarskich i pieszych, wybrzeże jest centralnym punktem specjalnego miejsca, które oferuje możliwości działalności, a także odpoczynek i relaks.

Granat to nazwa grupy minerałów silikatowych almanda, pirop, spessartyn, grossular, steradian, mozambicki i gerovitale, więc granat jest znacznie bardziej zróżnicowanym klejnotem niż sugeruje jego nazwa. Wszystkie te minerały granatowe mają podobną strukturę krystalografii sześciennej i skład chemiczny. Granat szmaragdowej jakości występuje w wielu krajach, a pięknie ukształtowane kryształy zostały docenione przed ponad 5000 lat.

Jako główny kamień czakry, granat jest doskonały do ​​manifestacji danej czakry ze zewnątrz. W rzeczywistości realizuje się marzenia, przynoszące obfitość, dobrobyt i realizację tych marzeń. Granaty o kształcie kwadratu są uznawane za szczególnie dobre narzędzia dla sukcesu firmy. Wszystkie granaty są wykorzystywane do wspomagania na poziomie energetycznym z sukcesem w karierze w części poprzez budowanie własnej pewności, inspiracji i kreatywności. Może również jasno określić, co jest celem życia.

Użycie granatów jako klejnotów lub kamieni szlachetnych można śledzić w czasach prehistorycznych. Jednakże pierwsze przemysłowe zastosowanie granatu wydaje się być papierem ściernym powlekanym wyprodukowanym w Stanach Zjednoczonych przez Henryka Hudsona Bartona (założyciela firmy Barton Mines Corp.) w 1878 r. Jego wykorzystanie wzrosło z tej pojedynczej próbki papieru ściernego powleczonego granatem, na świat zastosowań przemysłowych ponad 110 000 ton rocznie.

W 1994 r. W Stanach Zjednoczonych produkcja przemysłowego granatu została wyceniona na około 14 milionów dolarów, podczas gdy produkcja granatów gemowych została wyceniona jedynie na około 233 000 dolarów.

Właściwości. Granat przynosi poczucie siły, ochrony, równowagi i wyśrodkowania, i może pomóc w delikatnym uziemieniu. Jego energia jest ciepła, żywa i podnosząca nastrój. Pomaga medytować i wzmacnia nasze powiązania z naturą i Ziemią. Wzmacnia także Pranę lub Chi (życie), wypełniając wnętrze ciała, zapewniając siłę na zewnątrz, a nie w przeciwieństwie do powłoki żółwia, która chroni żachwę, nie wycinając jej z zewnątrz. Granat może być stosowany do leczenia różnych problemów brzusznych, zwłaszcza tych związanych z jelitami i żeńskich układów rozrodczych, a także może być stosowany w celu złagodzenia bólów w okresie. Kiedy jest używany w medytacji, może pracować jednocześnie na ciele fizycznym.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Granat #3 Minerał

Granat #1 Minerał